Neděle 28. února. Svátek má Lumír.

Broker Consulting hlásí v 1. pol. 2019 růst. Dosáhl obratu téměř 507 mil. Kč

Finančně poradenská společnost Broker Consulting v prvním pololetí letošního roku dosáhla v hlavní činnosti meziročního růstu o 2 % a obratu 506,85 mil. Kč. 

„Naše výsledky za první pololetí 2019 považuji za úspěch vzhledem k tomu, že trh ve většině segmentů kromě investic a spotřebitelských úvěrů klesá až o desítky procent. Velkou výzvou pro nás teď bude konec roku,“ komentoval výsledky Petr Hrubý, zakladatel Broker Consulting.

Na růstu Broker Consulting se podílela nejvíce realitní divize, jejíž obrat vzrostl meziročně o 35 %. „Velmi důležitá je naše schopnost vzájemného propojování klientů. Našimi klienty jsou ti, kteří plánují řešit koupi nemovitosti. Na druhé straně pak máme prodejce nemovitostí. Umíme je velmi rychle vzájemně propojit. Třetinu realitních obchodů tak tvoří transakce mezi klienty Broker Consulting navzájem,“ zdůvodnil Jan Lener, ředitel komunikace Broker Consulting.

Dařilo se i franšízovým pobočkám OK POINT, kterých je v České republice otevřeno již 44. Mají významnou pozici zejména v realitních obchodech, kde sjednávají 23 % všech obchodů, a ve firemních úvěrech, kde jejich podíl tvoří 38 %.

Zdroj: Tisková zpráva Broker Consulting

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.