Středa 28. října. Je Státní Svátek

Banky bez poplatků? Zapomeňte. Končí další účet zdarma

Investice 12.07.2010 | 16:40 0 Komentářů

Výraznou změnu sazebníku chystá i Volksbank, drobné úpravy Poštovní spořitelna

Praha – Lidé, kteří nechtějí platit poplatky bankám za vedení účtu, budou mít brzy ještě menší výběr než dosud. Vyplývá to z chystaných změn sazebníků Volksbank a Poštovní spořitelny. Už dříve omezila svůj účet zdarma také mBank.
Volksbank, která si v posledních měsících získávala sympatie spíše snižováním poplatků, nyní opět zdraží i řadu dalších položek. Na druhou stranu zlevní úvěry a první upomínky.
Online deník Aktuálně.cz už dříve podrobně informoval o změnách v sazebnících České spořitelny, mBank, ČSOB, Raiffeisenbank, GE Money Bank či Komerční banky (odkazy na tyto články najdete níže). Na polovinu září pak chystá změnu i UniCredit Bank, podrobnosti zatím nezveřejnila.

Čtěte také:#obj_1059 Banky od léta zdraží. Také mBank omezí účet zdarma#obj_1059 Další dvě banky zdražují, v létě změní poplatky#obj_1059 Vadí vám zdražování? Banky mlží, potrestáte je snadno
V Kauflandu zdarma jen do 8. srpna
Jen do 8. srpna lze využít – dosud nepříliš známou – nabídku „účtu zdarma“ od Volksbank. Ta nabízí své Aktiv konto v síti obchodů Kaufland.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.