Pondělí 27. září. Svátek má Jonáš.

Bankovní skupina Raiffeisen získala ocenění časopisu Global Finance

Banky Luboš Svačina 21.03.2008 | 15:00 0 Komentářů

Časopis Global Finance již pošesté za „Nejlepší banku ve střední a východní Evropě“ vyhlásil Raiffeisen Zentralbank Österreich společně s Raiffeisen International Bank-Holding AG.

Vedle vítězství v jedné z hlavních kategorií získala skupina Raiffeisen rovněž cenu pro nejlepší banku v Albánii, Bosně a Hercegovině, Srbsku a na Slovensku, kde působí pod hlavičkou Tatra banky, která ve své historii získala toto ocenění již posedmé.

„Náš strategický přístup a úspěch na trzích střední a východní Evropě je touto cenou ještě více zhodnocen,“ komentoval ocenění generální ředitel RZB Walter Rothensteiner. „Naše prodejní síť se skládá z více než 3000 poboček na 17 trzích. Žádná jiná mezinárodní banka nemá tak rozsáhlou síť. Jsem velmi rád, že naše dobrá pověst je oceněna jak klienty, tak i mezinárodními médii,“ dodal generální ředitel Raiffeisen International Herbert Stepic.

O ocenění kromě zástupců časopisu hlasují analytici, zástupci firem a bankovní konzultanti. Časopis má přes 280 tisíc čtenářů ve 158 zemích světa, je zaměřen především na investory a finanční analytiky.

V oboru pojišťovnictví před několika dny získala Česká pojišťovna ocenění „Dobrá značka“, které uděluje společnost Reader´s Digest.

Zdroj: Tisková zpráva Raiffeisenbank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.