Pátek 26. února. Svátek má Dorota.

Bankou roku Raiffeissen, nejdynamičtější je mBank

Banky Daniel Kuchta 26.11.2008 | 19:24 0 Komentářů

V soutěži MasterCard Banka roku letos v hlavní kategorii zvítězila Raiffeisenbank, nejdynamičtější bankou roku byla vyhlášena mBank.

„Letošní vyhlášení soutěže MasterCard Banka roku potvrdilo úspěšný rok Raiffeisenbank. Banka úspěšně zvládla integraci s eBankou, vykazuje rekordní výsledky a nyní zvítězila v hlavní kategorii Banka roku. eKonto se navíc stalo Účtem roku a banka uspěla i v kategoriích Nejdynamičtější banka roku a Hypotéka roku.Ocenění přišlo v době, kdy banka oslavila 15 let na českém trhu,“ píše se v tiskové zprávě Raiffeisenbank.

Banka uspěla rovněž v produktových kategoriích, kde bylo účtem roku vyhlášeno eKonto. „eKonto v sobě unikátně kombinuje nízkou cenu a vysokou kvalitu. To za poslední rok ocenilo více než 80 tisíc uživatelů tohoto účtu, v posledních týdnech přitom otevíráme dvakrát více nových účtů než v minulosti,“ řekl Lubor Žalman, generální ředitel banky.

Banka se rovněž umístila na druhém místě v kategorii Nejdynamičtější banka roku, kterou v předchozích dvou letech vyhrála. Letos jí ale poměrně jednoznačně porazila mBank, která na domácí trh vstoupila přesně před rokem.

Tato cena potvrzuje, že vstup mBank na český trh i její raketový růst (za pouhých dvanáct měsíců máme přes 170 tisíc klientů) je skutečně ojedinělý,“ píše se ve vyhlášení banky. S Raiffeisenbankou si vyměnily také posty v kategorii Účet roku, kde se mKonto umístilo na druhém místě.  

Získání těchto ocenění za jediný rok působení na trhu považujeme za mimořádné. Jsou pro nás dokladem pevného postavení, které se nám podařilo získat. Momentálně jsme už v počtu klientů šestou největší bankou v ČR.

Zdroj: mBank, Raiffeisenbank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.