CZK/€ 24.695 +0,20%

CZK/$ 23.468 +0,20%

CZK/£ 29.144 +0,12%

CZK/CHF 24.060 +2,32%

23. 01. 2008

0 komentářů

Bankou roku 2007 vyhlášena Komerční banka

 


 

V rámci soutěže MasterCard Banka roku, pořádané společností Fincentrum, byly vyhlášeny výsledky celkem v 10 kategoriích.

V hlavní kategorii pro rok 2007 zvítězila Komerční banka. Ocenění si v rámci slavnostního včera převzal osobně, z rukou zástupců pořádajících společností, generální ředitel Komerční banky Laurent Goutard

Titul bankéř roku získal generální ředitel České obchodní banky Pavel Kavánek.

Nejdynamičtější bankou se pro rok 2007 stala Raiffeisenbank.

Nejdůvěryhodnější bankou roku byla vyhlášena na základě průzkumu společnosti Stemmark Česká spořitelna. O výsledku na rozdíl od ostatních kategorií nerozhodovala odborná porota, ale klienti bank, kteří byli agenturou Stemmark náhodně osloveni.

REKLAMA

V dalších kategoriích se pojišťovnou roku stala opět Česká pojišťovna. Penzijním fondem roku byl zvolen Penzijní fond AXA a stavební spořitelnou roku se stala Modrá pyramida.

V produktových kategoriích byli vyhlášeni tito vítězové: hypotékou roku byla vyhlášena On-line hypotéka Hypoteční banky, životním pojištěním roku se stala pojistka Perpektiva poskytovaná Pojišťovnou Kooperativa. Dále byla vyhlášena kategorie Účet roku, jejíž vítězem se stal Osobní účet České spořitelny.

Mediálním partnerem slavnostního večera byl mimo jiné server www.investujeme.cz

Zdroj: Tisková zpráva Fincentrum, MasterCard

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.