Pondělí 21. června. Svátek má Alois.

Bankomaty GE Money nabídnou více služeb

Banky Luboš Svačina 04.09.2008 | 13:05 0 Komentářů

Držitelé platebních a kreditních karet GE Money si mohou od konce srpna na vlastních bankomatech rozmístěných v ČR změnit svůj PIN nebo zadat jednorázový platební příkaz.

GE Money Bank v současnosti na celém území České republiky disponuje 553 bakomaty. Změna PINu u karet k účtům Genius a Genius Active je zdarma. Ostatní zájemci za změnu kódu jednorázově zaplatí 49 korun.

"Usilujeme o to, aby naše bankomaty nabízely veškeré služby, které z nich učiní aktivní komunikační a transakční kanál banky. Změna PINu a možnost zadávání jednorázových platebních příkazů jsou dalšími logickými kroky k dosažení tohoto cíle," řekl Jan Čala, produktový manažer, GE Money Multiservis a dodal "Očekáváme, že možnost změny PINu na debetních i kreditních kartách přinese našim klientům nejen pohodlí při placení a výběru z bankomatů, ale také zvýšení bezpečnosti. Klienti si sami zvolí libovolnou kombinaci čísel, kterou si dobře zapamatují, a tím odpadne častá a nebezpečná praxe psaní číselného kódu na lístečky či dokonce na kartu samotnou."


Zdroj: Tisková zpráva GE Money Bank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.