Sobota 19. června. Svátek má Leoš.

Banka roku 2018: Letos s novou porotou a pod záštitou ČNB

Ocenění Banka roku se bude letos vyhlašovat již po sedmnácté . Výsledky budou vyhlášeny 20. listopadu v pražském paláci Žofín. Letos doznala velkých změn jak metodika ocenění, tak i porota.

Poprvé po sedmnácti letech ocenění udělil záštitu ČNB guvernér České národní banky Jiří Rusnok. Hlavními partnery Banky roku jsou KPMG a Fincentrum.

„Nový způsob hodnocení v jednotlivých kategoriích reflektuje posuny a trendy v oblasti tuzemského peněžnictví a návazně i očekávání odborné a laické veřejnosti,“ říká Alexandra Korman, ředitelka a mezinárodní konzultantka Banky roku 2018. Od loňského roku pořádá toto ocenění společnost BOY Awards, a.s.

„Velmi si vážím toho, že účast v porotě přijali nezávislí odborníci, kteří reprezentují špičku ve svých oborech. Složení poroty a transparentní způsob hodnocení posouvají letošní Banku roku o kus dále,“ dodává Tůma.  „Věříme, že takto inovovaný pohled na retailové finanční produkty přinese benefity nejenom zákazníkům, ale bude posouvat i trh samotný,“ doplňuje předseda poroty Pavel Kysilka. Dalšími členy organizačního výboru jsou partner KPMG Zdeněk Tůma a za Fincentrum Iva Vokatá a hlavní analytik společnosti Josef Rajdl.

Zdroj: Tisková zpráva Fincentrum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.