Pondělí 21. června. Svátek má Alois.

AXA začne nabízet také produkty neživotního pojištění

Pojišťovna AXA hodlá rozšířit své pojistné služby v oblasti neživotního pojištění především o pojištění automobilů, domácností a odpovědnosti za škodu.

Česká národní banka udělila 12. května 2008 AXA pojišťovně povolení k poskytování produktů neživotního pojištění. AXA pojišťovna tak v nejbližší době rozšíří své produktové portfolio životního pojištění o první produkty neživotního pojištění – pojištění automobilů, nemovitostí a odpovědnosti za škodu.


„AXA při svém vstupu na český trh v březnu 2007 jasně deklarovala, že vedle již zavedených a úspěšných produktů životního pojištění a penzijního připojištění chce využít své zkušenosti z oblasti neživotního pojištění a etablovat se na českém pojistném trhu i v tomto segmentu,“ řekl Dušan Doliak, generální ředitel finanční skupiny AXA pro ČR a SR. „Získání povolení od ČNB je dalším milníkem na naší cestě k poskytování produktů neživotního pojištění. Na jejich vývoji jsme již několik měsíců intenzivně pracovali a klientům je začneme v širším měřítku nabízet v nejbližší době,“ doplnil Dušan Doliak.

Zdroj: Tisková zpráva AXA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.