Pondělí 27. září. Svátek má Jonáš.

AXA rozšířila v rámci IŽP Comfort plus nabídku připojištění

Široké krytí pojistných rizik souvisejících s onemocněním závažnou chorobou nabízí IŽP AXA Comfort plus. Celkově 21.

Investiční životní pojištění COMFORT PLUS nabízí svým klientům kromě kombinace pojištění a investování také široké možnosti připojištění. Největší rozsah krytí na českém trhu poskytuje připojištění pro případ závažných onemocnění. 
 

I přesto, že je pojištění COMFORT PLUS určeno všem věkovým generacím, uzavírají si jej především mladí lidé do 40 let. Ti především oceňují flexibilitu investičních profilů, ale hlavně možnost disponovat se svými penězi i v průběhu pojištění podle aktuálních potřeb,“ uvedl Marek Zeman, ředitel PR a komunikace skupiny AXA pro Českou a Slovenskou republiku. „Podle našich statistik se klienti uzavírající investiční životní pojištění COMORT PLUS nebojí investic do smíšených fondů. Investiční životní pojištění si u nás nesjednávají jen konzervativní klienti. Naopak více jak třetina klientů si nezvolila konzervativní investiční strategii,“ dodal Zeman.

Pojistku AXA COMFORT PLUS si od uvedení na trh (v roce 2006) uzavřelo téměř 68 000 klientů. Průměrná roční patba pojistného činí aktuálně 16 254 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva AXA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.