Středa 04. srpna. Svátek má Dominik.

AXA Assistance2: nový balíček asistenčních služeb pro motoristy

Novinka od společnosti AXA Assistance nabízí motoristům odbornou právní a administrativní pomoc při cestách jak v České republice, tak v zahraničí.

Poskytovatelem služby Assistance2 je společnost AXA ASSISTANCE. Klienti mají na výběr ze tří variant, které se liší v rozsahu služeb a výši poskytovaného finančního plnění za jednotlivé služby.

  • Program Reference je určen pro motoristy, kteří potřebují profesionální pomoc v situacích, kdy čelí zásadním problémům nebo nebezpečím právního anebo administrativního charakteru, jež je mohou potkat na cestách motorovým vozidlem v České a Slovenské republice i v zahraničí.
  • Program Komfort má za cíl poskytnout motoristům optimální řešení administrativních nebo právních problémů týkajících se provozu jejich motorového vozidla a dále některých záležitostí, které s provozem vozidla souvisejí, a to zejména v České a Slovenské republice i v zahraničí.
  • Program Excelent ocení motoristé, kteří vyžadují komplexní profesionální pomoc a asistenci při řešení svých administrativních nebo právních problémů jak při cestách s motorovým vozidlem, tak při vyřizování dalších záležitostí s vozidlem spojených, a to v České a Slovenské republice i v zahraničí.


AXA ASSISTANCE nabízí i další asistenční produkty, a to v rámci cestovního pojištění, pojištění cestovních kanceláří proti úpadku, asistenční služby pro životní a zdravotní pojištění, pojištění a asistence pro zahraniční pracovníky, pojištění v rámci platebních karet, věrnostní programy. A rovněž technickou asistenci pro motorová vozidla, kamiony a autobusy.

Zdroj: Tisková zpráva AXA ASSISTANCE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.