Sobota 12. června. Svátek má Antonie.

AWD vyhrála u Hyundai Motor Manufacturing Czech výběrové řízení na poskytování zaměstnaneckých benefitů

Společnost HMMC v rámci svého výběrového řízení vybrala na poskytování zaměstatneckých výhod pro své zaměstnance společnost AWD. Po vítězství u odborového svazu ECHO, který sdružuje 220 chemických a energetických společností, se jedná se o další úspěch nové divize pojistných a zaměstnaneckých programů společnosti AWD (tisková zpráva AWD).

Oddělení pojistných a zaměstnaneckých programů založila AWD na konci roku 2009 a zaměřuje se výhradně na poskytování zaměstnaneckých benefitů a audit s následným pokrytím všech pojistných rizik pro fyzické a právnické osoby.

Od svého počátku toto oddělení zaznamenalo již několik významných úspěchů.

Naší nespornou výhodou je individuální přístup ze strany našich konzultantů vůči každému jednotlivému klientovi. Zaměřujeme se u klienta vždy na celkové komplexní finanční poradenství a nejen na samotný příspěvek ze strany zaměstnavatele do daňově zvýhodněných produktů,“ říká Jolana Cibulcová, ředitelka divize zaměstnaneckých a pojistných programů, a pokračuje: „Navíc, díky segmentaci klientů společnosti AWD a nové divize RENTIA a jejich zastoupení ve všech regionech, jsme schopni pokrýt potřeby všech zaměstnanců firem od dělnických profesí až po vrcholný management.

Jaromír Radkovský, generální manažer oddělení lidských zdrojů HMMC, říká: „AWD jsme si vybrali hlavně proto, že je našim zaměstnancům schopna poskytnout špičkový a dlouhodobý servis. To je pro nás při budování vzájemného vztahu nejdůležitější.“ 

Jeden komentář: “AWD vyhrála u Hyundai Motor Manufacturing Czech výběrové řízení na poskytování zaměstnaneckých benefitů”

  1. Zbyněk Svěrkoš napsal:

    to už se jeden musí smát …. i když spíš to je na pláč ….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.