Pondělí 27. ledna. Svátek má Ingrid.

AWD Holding se bude soustředit pouze na silné růstové trhy

AWD Holding AG, evropská jednička poskytující privátní poradenství pro svou bonitní klientelu, se bude nadále soustředit pouze na trhy, které vykazují silný růst. Navíc, AWD Holding AG bude svůj unikátní koncept správy privátních financí nabízet pouze tam, kde je pro tuto nabídku odpovídající legislativní a podnikatelské prostředí. Proto s účinností od 1. ledna 2010 budou zrušeny pobočky AWD Holding v Chorvatsku a v Rumunsku. (Tisková zpráva AWD)

V Chorvatsku bude pobočka zrušena z důvodu legislativních změn, které neumožňují plně rozvinout úspěšný obchodní model nezávislého finančního poradenství. Rumunsko, zmítané hospodářskou krizí, je v tuto chvíli vhodné pro podnikání zprostředkovatelských společností na bázi MLM, ale není vhodné pro finančně poradenské společnosti.

Česká republika patří mezi trhy se silnou perspektivou dalšího růstu v oblasti správy privátních financí, a proto tento trh bude AWD Holding stejně jako doposud maximálně podporovat. AWD Česká republika se bude v roce 2010 soustředit na zvyšování kvality svého unikátního konceptu privátního finančního poradenství. Bude se koncentrovat především na zavedení nejnovější generace poradenského software, zavedení standardů profesionální péče o zákazníky, rozšiřování stávajících poboček, a také na spolupráci s vysokými školami.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.