Čtvrtek 21. března. Svátek má Radek.

Aviva přichází s další tranší Aiviva Royal

Aviva životní pojišťovna zahájila prodej již páté tranše jednorázového investičního životního pojištění z řady Aviva Royal.

Jako obvykle, i Aviva Royal V nabízí klientům kromě garance návratnosti vložených prostředků i dva nezávislé způsoby výpočtu zhodnocení. Standardní výpočet celkové výkonnosti portfolia akcií na konci pojistné doby umožňuje dosáhnout konečné zhodnocení až 60 %. Druhým způsobem je výpočet, který přináší možnost dosáhnout konečné zhodnocení až do výše 55,5 % i při klesajících cenách akcií. V portfoliu je obsaženo šestnáct akcií.

"O jednorázové pojištění je na českém i evropském pojišťovacím trhu setrvalý zájem, a proto i naše pojišťovna přišla s další emisí úspěšné řady jednorázového pojištění Aviva Royal. Klientům tak znovu nabízíme možnost vložit prostředky do programu investování a na konci pojistné doby získat výnos až do výše 60 %, což je určitě lákavá výše zhodnocení, “ dodává Jiří Schneller, generální ředitel životní pojišťovny Aviva v České republice.

Produkt je dostupný do 16.11.2011 u pojišťovacích zprostředkovatelů pojišťovny Aviva, pojistná doba trvá od 21.11.2011 do 21.11.2017. V případě bude vyplaceno 101 % kapitálové hodnoty pojištění.

Zdroj: Tisková zpráva Aviva

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.