Neděle 01. srpna. Svátek má Oskar.

Auta snů vyrazí do regionů. Půjčují se na hodinu

Investice 26.04.2010 | 10:01 0 Komentářů

V půjčovně luxusních aut stojí hodinová projížďka od tří do dvanácti tisíc korun.

Možnost projet se po svých oblíbených silničkách v místech nedaleko od svého bydliště a navíc v autě, na které by si zřejmě nadosmrti nenašetřili, budou mít postupně od konce května do konce října lidé šesti českých a moravských měst.
Autopůjčovna Dreamcars, která nabízí lidem svezení v autech těch nejprestižnějších světových značek, totiž přiveze skoro celý svůj vozový park, který čítá přibližně dvacet vozů, kromě svého sídelního města Prahy také do Ostravy, Hradce Králové, Plzně, Brna a Českých Budějovic.
Začíná se 26. května v Praze a pak se každý měsíc uskuteční jedna akce ve zmiňovaných městech. Vždy jde o poslední středu v měsíci. Auta tam budou k dispozici od devíti hodin do rána do 19 hodin večer.
Ceny hodinových projížděk začínají na necelých třech tisících korunách (za hodinovou jízdu například v Subaru Impreza STi, Porsche Boxter či Fordu Focus RS), ještě širší nabídka je za čtyři tisícovky  (Porsche 911, Corvette, Jaguar XK, Ford Mustang GT). Svezení v opravdovém supersportu (Audi R8, Ferrari 360, Lamborghini Gallardo, Aston Martin, či Porsche 911 Turbo) pak již stojí dvojnásobek až trojnásobek této sumy. Nejdražší je právě Lamborghini. Stojí na hodinu 13 tisíc Kč. V ceně ale má zákazník již i spotřebu pohonných hmot. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.