Pondělí 17. prosince. Svátek má Daniel.

AQUEL Credit nabízí finanční jistotu v nové komunikační kampani

Poradenská síť AQUEL Credit odstartovala intenzivní komunikační kampaň pod sloganem „Pramen Vaší finanční jistoty“. Informace o nabízených službách se objeví v tištěných médiích, na internetu a billboardech po celé České republice. Současně komunikační kampaní společnost AQUEL Credit spustila nové webové stránky. Kampaň proběhne v měsících říjen a listopad (tisková zpráva AQUEL Credit).

Kampaň má primárně podpořit naše poradce a dát jim do ruky nástroj, který zlepší podmínky pro jejich obchodní činnost a vyjednávání,“ komentuje novou kampaň Karel Hrubý, odborný konzultant AQUEL Credit. „Věříme také, že se nám podaří zvýšit povědomí o značce AQUEL, jejich službách a produktech. Rozsáhlou kampaní chceme potvrdit svou stabilitu, serióznost a plnohodnotné začlenění mezi největší společnosti s finančními službami na domácím trhu,“ dodává Karel Hrubý.

Společně s novou komunikační kampaní spouští společnost i nové webové stránky. Ty přináší základní informace o produktech poradenské sítě AQUEL Credit.

Druhou linií komunikační kampaně, kromě podpory služeb finanční divize, je propagace divize AQUEL Direct, která nabízí hlavní řadu produktů v nabídce AQUEL Bohemia s.r.o., kde klíčovým produktem jsou filtrační zařízení na úpravu pitné vody.

AQUEL Credit oslavila 4. září 2011 rok působení na trhu. Do konce letošního roku divize plánuje vytvořit tým 500 specializovaných finančních poradců s kompletním portfoliem finančních produktů a 50 výkonných specialistů na hypotéky. Ve své nabídce má AQUEL Credit produkty bankovních domů a pojišťoven, jakými jsou například AXA, Allianz, Generali Pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, Kooperativa, MetLife Amcico, Wüstenrot stavební spořitelna a Raiffeisen stavební spořitelna. Síť se významně rozvíjí i na Slovensku, kde operuje od března 2011 a rozšiřuje kontinuálně svůj tým finančních poradců.

4 komentáře: “AQUEL Credit nabízí finanční jistotu v nové komunikační kampani”

 1. blk napsal:

  Prodáváme stavební spoření a automaty na vodu. Pane Šafránek, AFIZ bere všechno co platí?

  • šťoura napsal:

   Proč špína? Vodou z automatu na vodu se lze přeci umýt 😉

   • František Jareš napsal:

    Tady fakt začne za chvíli prodávat životky i stará Blažková z trafiky. S touto firmou jsem se už setkal, tady máš IŽP za 1000kč a koukej přitáhnout dalšího ať dostaneš bakšiš, takže o poradenství zde nemůže být ani řeč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.