Sobota 25. září. Svátek má Zlata.

ANO v pondělí rozhodne, zda se Petr Stuchlík stane lídrem pražské kandidátky

Zakladatel a generální ředitel společnosti Fincentrum Petr Stuchlík bude pravděpodobně jedničkou pražské kandidátky pro podzimní komunální volby za hnutí ANO. Nahradit by měl pražského zastupitele Patrika Nachera. Vedení ANO bude o výměně lídra rozhodovat v pondělí.

Výměnu lídra nepřímo potvrdil i premiér a předseda ANO Andrej Babiš. „Přemýšlíme o doplnění volebního týmu o manažera, nezávislého člověka, který by byl v týmu s panem Nacherem, který je poctivý a pracovitý politik,“ napsal premiér v SMS serveru Novinky.cz.

„Věřím, že to bude ku prospěchu věci. Vedení hnutí má na toto rozhodnutí právo,“ komentoval krok strany iDNES.cz Patrik Nacher (ANO), který byl do čela kandidátky zvolen ve vnitrostranických pražských primárkách.

„V Praze žiji skoro čtvrt století, toto město miluji a mám pocit, že mu mohu něco vrátit. Všude kolem slyším volání po nových tvářích, ale málokdo chce obětovat svůj pohodlný život a snažit se něco opravdu změnit. Praha potřebuje zkušeného manažera se špičkovým vzděláním, zároveň člověka zodpovědného, finančně zabezpečeného a ‚otřískaného‘ tvrdým businessem. Protože poměry na magistrátě jiný neustojí,“ potvrdil informaci Stuchlík s tím, že nabídku ANO přijal.

Zdroj: iDnes.cz

Jeden komentář: “ANO v pondělí rozhodne, zda se Petr Stuchlík stane lídrem pražské kandidátky”

  1. Sinuhet napsal:

    Uvidíme jak si s magistrátem pan Stuchlík poradí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.