Úterý 13. dubna. Svátek má Aleš.

Anketa Pojišťovna roku 2013 vyhlásila své vítěze

Pojištění 21.05.2014 | 09:48 0 Komentářů

Pojišťovací makléři z celé České republiky vybírali již po čtrnácté v anketě Pojišťovna roku 2013 nejlepší pojistitele. Z pěti kategoriích si dvě prvenství odnesla pojišťovna Allianz a další dvě Kooperativa pojišťovna. V kategorii specializované pojištění vyhrála již po osmé ERV pojišťovna. Osobností pojistného trhu byl vyhlášen Ing. Václav Krivohlávek, CSc., současný pedagog VŠFS a bývalý ředitel Úřadu státního dozoru v pojišťovnictví a penzijním připojištění.

„Anketa za tu dobu samozřejmě prošla celou řadu modifikací, ať už jde o hodnocené kategorie či metodiku kritérií výsledků, nicméně jedna konstanta je neměnná: jsou to pojišťovací makléři, kdo na straně svých převážně korporátních klientů každodenně spolupracují s pojistiteli a jejich „verdikt“ v anketě tak odráží aktuální pohled na úroveň činnosti a služeb pojišťoven na českém pojistném trhu. Z tohoto pohledu jsou výsledky ankety nesmírně cenné,“ uvedl Ivan Špirakus, zakladatel ankety a předseda AČPM.

Cenu za nejlepšího pojišťovacího makléře si odnesla společnost Renomia. V předchozím ročníku pojišťovny vybíraly pět nejlepších makléřů na základě kritérií, které jsme v letošním roce upravili tak, aby bylo možné vyhodnotit i konkrétní pořadí. Jsem rád, že se nám daří neustále zvyšovat úroveň ankety a ukázat tak společné úsilí pojišťoven a makléřů přispět ke všeobecné kultivaci českého pojišťovnictví, posílení jejího image jako významného sektoru ekonomiky a zároveň ocenit jeho nejlepší hráče“ uvedl Tomáš Síkora, výkonný ředitel ČAP.

Zdroj: Tisková zpráva AČPM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.