Úterý 02. března. Svátek má Anežka.

Allianz pojišťovna rozšířila svou nabídku pojištění profesní odpovědnosti

Allianz pojišťovna představila řadu novinek v pojištění profesní odpovědnosti. Kromě inovací pojišťovna také u některých profesí snížila sazby pojistného.

 Pojištění profesní odpovědnosti je u řady profesí ze zákona povinné. Mezi tuto skupinu patří také finanční poradci! Pojištění kryje nevědomě způsobené škody na zdraví, věcech, ale také škody finančního chrakteru. Pojištěné jsou také škody vyplývající z provozní činnosti, regresy zdravotních pojišťoven, škody na pronajatých nemovitostech, na věcech odložených klienty a na věcech zaměstnanců.  

Allianz pojišťovna nabízí pojištění profesní odpovědnosti pro:

  • provozovatele nestátních zdravotnických zařízení (ambulantní lékaře, zubní lékaře, lékárny, fyzioterapeuty, apod.)
  • poskytovatele sociálních služeb
  • advokáty, notáře, auditory, účetní, daňové a finanční poradce
  • realitní kanceláře a správce nemovitostí

"Allianz pojišťovna nyní toto pojištění rozšířila o pojištění škod způsobených v souvislosti s právem na ochranu osobnosti a o retroaktivní krytí (tzn. pojištění se vztahuje se také na škody, které vznikly v době před jeho sjednáním u Allianz pojišťovny). Klienti mají možnost sjednat si i tzv. udržovací pojištění, které se vztahuje na škody, které byly zjištěny po ukončení jejich aktivní činnosti. Výrazně byly nyní také zvýhodněny sazby pojistného pro firmy s malým obratem a pro lékárny," uvádí pojišťovna Allianz ve své tiskové zprávě.  

Zdroj: Tisková zpráva Allianz pojišťovny 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.