Čtvrtek 21. března. Svátek má Radek.

Allianz pojišťovna jmenovala nové zemské obchodní ředitele

Allianz pojišťovna posílila regionální infrastrukturu a jmenovala do klíčových pozic ve vedení společnosti pět nových zemských ředitelů.

Josef Zelenka
– zemský ředitel pro jihozápadní Čechy. Dříve byl zodpovědný za vedení regionálního obchodu v Allianz.

 

Petr Musil
– zemský ředitel pro jižní Moravu. V oblasti pojišťovnictví je uznávanou osobností s dlouholetými zkušenostmi, které získal během působení v manažerských funkcích interních sítí a i jako externí poradce.


 

Kateřina Jungmannová
 zemská ředitelka pro severovýchodní Čechy. V oboru bankovnictví a pojišťovnictví, zejména v řízení obchodních sítí, pracuje již 12 let a do Allianz pojišťovny přichází ze společnosti UniCredit Bank, kde měla na starosti budování první bankovní franšízové sítě na českém trhu.

 

Milan Mojžíš
 zemský ředitel pro Prahu a střední Čechy. Před příchodem do Allianz pojišťovny pracoval čtyři roky v České pojišťovně jako ředitel agentury, regionu a poslední rok jako zemský ředitel retailové distribuce.

 

Petr Hladný
 zemský ředitel pro severní Moravu. V Allianz pojišťovně pracuje od roku 1998, začínal jako pojišťovací poradce, postupně zastával funkci oblastního vedoucího, následně oblastního ředitele a od roku 2010 regionálního ředitele. 

Zdroj: Tisková zpráva Allianz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.