Čtvrtek 01. října. Svátek má Igor.

Allianz nově nabízí životní pojištění bez absurdních poplatků

Pojištění 01.06.2015 | 15:14 5 komentářů

Allianz pojišťovna začala nabízet nové životní pojištění bez nesmyslných poplatků. Klient nezaplatí například poplatky počáteční, měsíční, inkasní či za předčasné ukončení.

„Inspiraci jsme hledali v jiných oborech, zejména v bankovnictví. Žijeme zkrátka v době „bezpoplatkové“. Většina spotřebitelů neplatí žádné poplatky za vedení běžného účtu, a tak se nabízí otázka –  proč by ti samí klienti chtěli platit poplatky u svého životního pojištění? Například počáteční poplatek v životním pojištění patří do kategorie nesmyslných a jeho správná výše je pouze jedna – nula korun. Právě do kategorie produktů bez absurdních poplatků patří i nový Rytmus risk,“ říká šéf životního pojištění Allianz Martin Podávka.

„Díky zrušení zbytečných poplatků se klient už v základu dostane na příznivější cenu a další slevu až 15 % procent může čerpat i za 5 a více připojištěných rizik. Získání této slevy nepředstavuje pro žádného klienta překážku, protože odpovídá běžným potřebám na zajištění základních životních rizik: smrti, invalidity, pracovní neschopnosti, úrazu, nemoci a pobytu v nemocnici. Zcela unikátní je odměna za dostatečné nastavení pojistných částek v podobě další 15% slevy. Podmínka je jednoduchá, součet pojistných částek musí být vyšší nebo roven 1 milionu korun. A to nejlepší na konec – klient může obě slevy kombinovat,“ dodává Martin Podávka.

Zdroj: Tisková zpráva Allianz

5 komentářů: “Allianz nově nabízí životní pojištění bez absurdních poplatků”

  1. napsal:

    Nám v Insii nabídla Allianz za ŽP provize v podobě, kdy dostáváme po sjednání první rok 90% z ročního pojistného (ručení po dobu 2 let poměrnou částí) a od druhého roku pravidelně 15% po celou dobu trvání pojistné smlouvy. To mi přijde velice seriózní a férové. Humbuk kolem regulace ŽP nechápu, vývoj stejně neodvratně směřuje k budoucímu systému pay as you go, stejně jak je to u majetkového pojištění. Jsem poradce, dělám v oboru devět let a jsem jednoznačně pro co nejrychlejší regulaci provizí za ŽP, padni komu padni. Že odpadne nebo profesně pochcípá 60–70% všech poradců mě vůbec netrápí, stačí mě, co za práci a paskvily vidím každý den u klientů.

  2. X napsal:

    Dnes jsem se bavil se známým, co dělá pro Allianz, prý ceny za rizika celkem klesly, ale stěžoval si, že jim snižíli i provize cca o 20–30%

  3. Škodolibka domácí napsal:

    je tedy schován v ceně rizika?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.