Neděle 26. září. Svátek má Andrea.

Akvizice švýcarské a rakouské divize Deltavisty skupinou CRIF

Skupina CRIF, jeden z největších provozovatelů úvěrových registrů na světě a mateřská společnost CCB – Czech Credit Bureau, oznámila akvizici společnosti Deltavista Group ve Švýcarsku a Rakousku. Deltavista patří mezi lídry v oblasti úvěrových registrů a služeb pro risk management. Tato akvizice nezahrnuje pobočku v Německu, která nadále zůstává ve vlastnictví Deltavisty (tisková zpráva CCB).

Akvizice posílí vedoucí pozici skupiny CRIF v oblasti úvěrových registrů a systémů pro řízení rizik v Evropě. Akvizice Deltavisty ve Švýcarsku a Rakousku vychází z plánu skupiny CRIF, jehož součástí je zvyšování investic do úvěrových řešení pro retailový/spotřebitelský sektor, a dále poskytování služeb v oblasti řešení pro risk management a podporu manažerského rozhodování s novou přidanou hodnotou. Pobočky Deltavisty v Rakousku a Švýcarsku budou začleněny do skupiny CRIF jako plně vlastněné dceřiné společnosti a budou se i nadále soustředit na své standardní aktivity se stávajícím stočlenným týmem profesionálů

.„Naším společným cílem je inovovat služby založené na rozvoji silných stránek obou společností. V návaznosti na budování synergií mezi oběma společnostmi budeme vytvářet produkty s přidanou hodnotou, a to především v oblasti řešení pro vyhodnocování rizik a pro řízení rozhodovacích procesů. Zároveň tak podpoříme naše klienty v jejich úspěšném působení na trhu,“ řekl Carlo Gherardi, prezident a generální ředitel skupiny CRIF.

Společná řešení nabízená skupinou CRIF a jejími dceřinými společnostmi po celém světě ve spojení s řešeními Deltavisty umožní pružněji reagovat na potřeby stále náročnějšího trhu, který požaduje jak inovativní produkty, tak technologickou flexibilitu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.