Pondělí 17. prosince. Svátek má Daniel.

AKCENTA představuje nový termínovaný vklad

Družstevní záložna AKCENTA dnes představila nový termínovaný vklad Áčko. Vklad na jeden rok je úročen 3,5 % p.a., na dva roky 4,0 % p.a. a pokud klient uloží své finance na 3 roky, získá dokonce 4,5 % p. a. Úroky jsoupřipisovány každý měsíc.

„Záložna AKCENTA se tímto produktem opět dostává na špičku v pomyslné hitparádě nejvýše úročených vkladů.  Nově představený Termínovaný vklad Áčko, který od dnešního dne nabízíme našim klientům, se vyznačuje jak vysokým úročením, tak maximální jednoduchostí. Stačí uložit minimálně 100 000,- korun a nechat své peníze vydělávat. Reagujeme tak na aktuální změny na trhu a vstup nových hráčů, “
řekl k novému produktu Stanislav Rokos, obchodní ředitel AKCENTA, spořitelní a úvěrní družstvo a dodal: „ Myslím, že naší konkurenci přiděláme vrásky na čele, protože kromě představení nového produktu jsme také od dnešního dne zvýšili některé úrokové sazby u našich klasických termínovaných vkladů i spořicích účtů. Klienti tak mohou získat úrok až 5,1 %, čemuž může málokdo v této oblasti konkurovat,“ dodal Stanislav Rokos.

Zdroj: Tisková zpráva záložny AKCENTA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.