Pátek 22. ledna. Svátek má Slavomír.

Air Bank loni vzrostl zisk na 1,4 miliardy korun a získala více jak 76 tisíc klientů

Banky 05.02.2019 | 10:15 1 Komentář

V loňském roce Air Bank dosáhla nekonsolidovaného čistého zisku 1,4 miliardy korun. Bance se opravdu dařilo. Oproti roku 2017 získala 76 tisíc nových klientů, zvýšila objem poskytnutých úvěrů a navýšila příjem z retailového bankovnictví.

„V loňském roce se nám dařilo celkově navyšovat příjmy z retailového bankovnictví. Přispěly k tomu i nové služby, které jsme nabídli. Naši klienti si velmi rychle oblíbili rychlou a snadnou půjčku přes mobil, kontokorent, platby mobilem a také Odměny za placení v aplikaci My Air. I po sedmi letech jsme stále atraktivní také pro nové klienty, kterých k nám vloni přišlo skoro osmdesát tisíc,“ říká Michal Strcula, generální ředitel Air Bank.

Během roku 2018 bance vzrostl počet klientů o více než 76 tisíc na 673 407 klientů, což je meziroční nárůst o 13 %. Dařilo se i mobilní aplikaci My Air. Na konci roku 2018 ji používalo přes 347 tisíc lidí, to znamená 52 % klientů banky.

Air Bank 1. února 2019 spustila okamžité platby. Díky této službě dorazí peníze na účet i v jiné tuzemské bance do deseti vteřin. Včetně víkendů a svátků, 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.

Zdroj: Tisková zpráva Air Bank

Jeden komentář: “Air Bank loni vzrostl zisk na 1,4 miliardy korun a získala více jak 76 tisíc klientů”

  1. Jaromír Synek napsal:

    Dobrý den,
    přeji Air Bance mnoho spokojených klientů,já osobně jsem velmi spokojen s perfektním servisem, počínající v laskavém
    přístupu ke klientům,dle mého názoru banka vsadila na mladé lidi a to je dobře.Jen mám trochu obavy až dojde ke sloučení s více bankami,zda nenastanou problémy-držím palce !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.