Pátek 24. září. Svátek má Jaromír.

AFIZ má nového předsedu představenstva

27.04.2012 | 11:46 0 Komentářů

Novým předsedou představenstva AFIZ se stal Vít Mikolášek. Nahradil tak Tomáš Prouzu, který v souvislosti s ukončením spolupráce se společností Partners Financial Services, a.s., rezignoval na všechny funkce v AFIZ.

Vít Mikolášek působí jako člen představenstva a ředitel úseku Právních služeb a Compliance  společnosti  Partners Financial Services, a.s. Ke svému zvolení říká:„Očekávám, že funkce předsedy představenstva AFIZ v mém funkčním období bude více než kdy jindy obnášet pravidelnou podporu asociaci při obhajobě zájmů finančně poradenských společností v rámci připravovaných legislativních návrhů než jen čestnou funkcí. Rád bych se dočkal okamžiku, kdy trh finančního poradenství bude prostřednictvím své asociace vystupovat jednotně a stane se tak plnohodnotným partnerem při diskuzích s regulátorem při směřování a kultivaci finančního trhu, o což se společnost Partners od svého vzniku snaží.“

„V období prakticky neustálého projednávání zásadních legislativních změn je určitě přínosem pro všechny členy, když v čele asociace stanul právník mimo jiné i se zkušeností s prací na Ministerstvu financí ČR,“ komentuje zvolení nového předsedy Petr Šafránek, generální sekretář AFIZ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.