Neděle 13. června. Svátek má Antonín.

Advokáty povinně oblékne Blažek. Vyhrál soutěž o taláry

Investice 20.05.2010 | 12:36 0 Komentářů

Firma má od příštího roku jistých 10 tisíc zákazníků

Praha – Taláry pro advokáty dodá společnost Blažek Praha, která vyhrála ve veřejné soutěži České advokátní komory. Online deník Aktuálně.cz to zjistil od dobře informovaného zdroje. Taláry tak dodá stejná firma, jaká už vyhrála předchozí soutěž na návrh jejich vzhledu.
„O vítězi už představenstvo komory rozhodlo, avšak do doby, než bude výsledek výběrového řízení oficiálně doručen všem jeho účastníkům, nebudeme jeho jméno zveřejňovat,“ říká mluvčí České advokátní komory Iva Chaloupková. Dodala nicméně, že výběrová komise rozhodla i na základě posudku znaleckého ústavu v oboru textilií.
O zakázku měly zájem ještě další dvě firmy – di Andrea Lupo a ODEVA Lipany. Soutěže se naopak nezúčastnil krachující OP Prostějov, považovaný původně za nejvážnějšího konkurenta společnosti Blažek. Zájem o „oměření“ vzorového taláru mělo sedm společností, ne všechny se však poté do tendru přihlásily.
Advokátní komora si od talárů slibuje větší stavovskou hrdost a odpovědnost svých členů i kultivaci advokacie a prostředí v soudních síních.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.