Pátek 21. září. Svátek má Matouš.

Technické potíže UniCredit Bank konečně zažehnány

Banky 12.10.2017 | 13:22 1 Komentář

Internetové a mobilní bankovnictví UniCredit Bank po pěti dnech opět funguje. Výpadek se dotkl všech 450 tisíc klientů čtvrté největší banky v Česku. Některým klientům se však nedařilo přihlásit do internetového bankovnictví ještě ve čtvrtek ráno.  

Po víkendové plánované odstávce mobilního a internetového bankovnictví kvůli aktualizaci interního bankovního systému vypadly digitální služby banky. Provoz se bance podařil obnovit ve středu mezi 16. a 17. hodinou.

Někteří klienti se však s problémy potýkali ještě ve čtvrtek ráno. „Na internetu píšete, jak je vše obnoveno, a já už od včera volám na linku, kde se mi sice krásně omlouvají, ale stále to nefunguje a já potřebuju nutně odeslat platby,“ stěžuje si například klientka Barbora Larišová.

Zdroj: iHNed.cz

Jeden komentář: “Technické potíže UniCredit Bank konečně zažehnány”

  1. Milos Zeling napsal:

    ahoj
    Potřebujete půjčku nebo financování, řešit své finanční potíže a realizovat svůj projekt. Jsem k dispozici všem, kteří splňují nezbytné podmínky. Nabízíme krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé půjčky a naše převody jsou poskytovány bankou k zabezpečení transakce. S pevnou úrokovou sazbou ve výši 3% za rok a za velmi výhodných podmínek dostanete půjčku bez protokolu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na této e-mailové adrese, abyste zjistili životnost vašich projektů a našli chuť života.

    E-mail: miloszelingr.uver@seznam.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.