Čtvrtek 05. srpna. Svátek má Kristián.

Zítřejší START day pražské burzy: Představení Pilulky a aktualit již obchodovaných firem

05.10.2020 | 14:21 0 Komentářů

Již v úterý 6. října se bude konat další START day Burzy cenných papírů Praha. Těšit se můžeme na představení společnosti Pilulka.cz, která chystá úpis svých akcií, a aktuality již obchodovaných firem.

Pražská burza Start

Další START day Burzy cenných papírů Praha se bude konat již zítra, 6. října od 12:30. Sledovat ho můžete na YouTube kanálu burzy, a přes tento odkaz můžete pokládat dotazy emitentům.

Program nadcházejícího START day: Představení Pilulka.cz, aktuality stávajících emitentů

Program nadcházejícího START day

Program nadcházejícího START day

Hlavním bodem události bude představení společnosti Pilulka.cz, která by měla představit podrobnosti ohledně svého nadcházejícího úpisu akcií.

Těšit se však můžeme na aktuality o hospodaření firem, které se na trhu START již obchodují, tedy: eMan, Prabos plus, UDI Group, FillamentumAtomTrace, Primoco a Karo Invest

Úpis akcií Pilulka.cz

Úpis akcií Pilulka.cz by měl podle indikací probíhat v následujících 14 dnech. Fio banka plánuje pokyny na úpis přijímat elektronicky prostřednictvím aplikace e-Broker, telefonicky a na všech pobočkách.

Sledujte náš twitterový účet @Fio_investice, kde budeme o spuštění přijímání pokynu informovat. Zároveň připravujeme představení společnosti a jejího úpisu.

O záměru Pilulky.cz vstoupit na trh START a výsledcích za první polovinu roku 2020 jsme informovali ve zprávě zde.

Zdroj: Burza cenných papírů Praha

Jan Tománek, Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.