Středa 25. listopadu. Svátek má Kateřina.

Zaměstnanci Skupiny ČEZ v Hradci Králové vybrali 572 kg oblečení pro charitu

30.05.2019 | 12:04 0 Komentářů

Charitativní akce se na přání zaměstnanců a pozitivních ohlasů z loňska tentokrát uskutečnila již potřetí a zaměstnancům Skupiny ČEZ v Hradci Králové se tak podařilo vybrat 572 kg oblečení.

Zaměstnanci Skupiny ČEZ v Hradci Králové se zapojili do charitativní sbírky šatstva, obuvi a módních doplňků pro neziskové organizace. V Hradci Králové zaměstnanci do sbírky darovali téměř 572 kilogramů oblečení dalších potřebných věcí Diakonii Broumov.

Charitativní sbírka šatstva a obuvi s názvem Průvan v šatníku proběhla již potřetí a to díky pozitivním ohlasům z loňska a na přání zaměstnanců. Neziskové organizace darované věci prodají ve svých dobročinných bazarech a obchodech. Pytle s oblečením a obuví shromážděné v centrále společnosti ČEZ, a. s.. v Hradci Králové poputují do diakonie Broumov.

„Pořádáme pravidelné vánoční a velikonoční trhy chráněných dílen a také máme Čas pro dobrou věc, což je dobrovolnický den, během něhož místo svých běžných pracovních povinností pomáhají zaměstnanci ČEZ neziskovým organizacím, jako jsou chráněné dílny, domovy důchodců, dětské domovy, sociální ústavy a podobně. Stále jsme však hledali možnosti dalších aktivit, a tak vznikl náš „Průvan v šatníku“ napříč celou Skupinou ČEZ. Letos se koná již potřetí, přičemž během předchozích dvou let se podařilo shromáždit celorepublikově 3,2 tuny potřebných věcí, které byly v jednotlivých lokalitách předány osloveným charitativním organizacím, “ říká koordinátorka akce Lenka Hybšová z útvaru udržitelného rozvoje Skupiny ČEZ.

 

Zdroj: ČEZ

Tomáš Novák
Fio banka, a.s.
Prohlášení

Tomáš Novák
Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.