Úterý 15. června. Svátek má Vít.

Zajímavé cenové hladiny: USD/CAD. a AUD/JPY.

28.02.2019 | 11:55 0 Komentářů

Ani dnešní den není skoupý na zajímavé technické formace v grafech. Pokud rádi obchodujete v rostoucím cenovém kanálu, kde se navíc tvoří trojité dno a nebo vidíte potenciál v prolomení trojúhelníka, tak klidně čtěte dál….

 

USD/CAD – Bude pokračovat v rostoucím kanálu?

Graf USD/CAD., timeframe Weekly 

 

Graf USD/CAD., timeframe D1

 SHAPE
 * MERGEFORMAT

Komoditní měnový pár USD/CAD se nyní nachází na supportu rostoucího cenového kanálu. Po zaostření na nižší časový rámec můžeme zahlédnout tvořící se trojité dno, které by podporovalo myšlenku na pokračování ceny v rostoucím kanálu. Může se ale stát, tak jako v červnu 2017, že takový to rostoucí cenový kanál bude nakonec prolomen směrem dolů.

 

AUD/JPY – Na kterou stranu bude trojúhelník proražen?


Graf AUD/JPY., timeframe D1 

 

Graf AUD/JPY., timeframe H4

 SHAPE
 * MERGEFORMAT

Je pouze otázkou času, kdy trojúhelník, který se vyskytl na měnovém páru AUD/JPY, dospěje do svého konce a bude nakonec prolomen. Kam se cena nakonec vydá není úplně jednoduché určit, protože v tomto malém cenovém prostoru se silně střetávají kupci a prodejci. Směr, který nakonec zvítězí by mohl být velmi razantní díky silné akumulaci.  Kam až se cena může následně vydat můžeme alespoň přibližně odhadnout pomocí nejbližších cenových úrovní supportů a rezistencí.

 

Autor: Rudolf Munzig, Bossa

Informace v tomto článku slouží pouze ke studijním účelům a v žádném případě nejde o investiční doporučení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.