Úterý 18. května. Svátek má Nataša.

Významné ocenění pro Flexibilní dluhopisový fond

14.07.2009 | 18:41 0 Komentářů

ATLANTIK Flexibilní dluhopisový fond si vydobyl místo na trhu a s ním i renomé kvalitního investičního produktu. V prestižní soutěži Zlatá Koruna získal v kategorii Podílové fondy 3. místo.
"Náš Flexibilní dluhopisový fond je na trhu něco málo přes rok. Do soutěže Zlatá koruna jsme ho přihlásili letos poprvé. Jsem o to více potěšen, že se tomuto mladému fondu dostalo v tak silné konkurenci historicky již zaběhnutých produktů takového ocenění,“ říká Martin Kujal, portfolio manažer Flexibilního dluhopisového fondu ATLANTIKU.
Porota hodnotila především ekonomické parametry produktů, jako jsou související poplatky a úrokové sazby, dále přehlednost poplatků, bezpečnost produktu, nákladovost produktu, ale i následný servis pro klienty. Pro tento rok bylo i novým kritériem soutěže ohodnocení míry tržního a finančního rizika nominovaných fondů.
Flexibilní dluhopisový fond ATLANTIKU konzervativně investuje do instrumentů dluhopisového a peněžního trhu. Navíc vyhledává speciální příležitosti s cílem zajistit vyšší potenciál výnosu při mírném zvýšení rizika. S ohledem na aktuální vývoj na finančních trzích a při očekávaných změnách úrokových sazeb přesouvá fond aktivně prostředky mezi dluhopisovými a peněžními trhy.
Více o Flexibilním dluhopisovém fondu se dozvíte na webu ATLANTIKU nebo u klientského managera.

Zdroj: J&T Banka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.