Sobota 22. ledna. Svátek má Slavomír.

Vývojářskou společnost eMan nově povede Michal Košek

05.01.2022 | 14:20 0 Komentářů

Michal Košek opustí pozici provozního ředitele a nahradí Jiřího Horynu na pozici CEO. Má v plánu rozvoj investičního fondu eMan Innovations, který má sloužit jako inkubátor nadějných projektů. Potenciál vidí rovněž v blockchainu, machine learningu nebo umělé inteligenci.

Michal Košek po 11 letech jako provozní ředitel vystřídá na pozici CEO Jiřího Horynu, který bude nadále předsedou představenstva. Košek a jeho tým o 150 lidech bude nadále upevňovat svoji pozici na trhu a spolupracovat s korporacemi na úrovni technologií, softwarového vývoje a digitalizace.

„V letošním roce máme v plánu navázat na úspěchy roku minulého, kdy jsme navzdory pandemické situaci zvládli uskutečnit naše byznysové plány. Plánujeme například rozvoj našeho investičního fondu eMan Innovations, který bude sloužit jako inkubátor ambiciozních technologických projektů. Velký potenciál spatřujeme také v blockchainu, machine learningu, AI, a proto pracujeme na jedné z prvních kryptoměnových RPG her s názvem Alteration a dalších projektech, které tyto technologie využívají,“ uvedl Michal Košek.

Akcie společnosti eMan se pod tickerem BAAEMAN obchodují na trhu START pražské burzy a RM-SYSTÉMu, kde se obchodují beze změny na 152 Kč.

Zdroj: eMan

Marek Pokorný
Fio banka, a.s.
Prohlášení

Marek Pokorný
Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.