Čtvrtek 15. dubna. Svátek má Anastázie.

Výsledková sezóna v plném proudu

15.04.2013 | 14:27 0 Komentářů

Rozjíždějící se výsledková sezóna přinese tento týden mnoho zvučných jmen. Výsledky reportovala před malou chvílí Citigroup. V příštích dnech zveřejňují výsledky další velikáni z Wall Street jako Goldman Sachs, Bank of America nebo Bank of New York Mellon. Z blue-chipových titulů se pak tento týden představí investorům například Intel, Johnson & Johnson, Google, IBM nebo Microsoft.

Pondělí (15. dubna)

Před malou chvílí reportovala výsledky Citigroup. Zprávu ohledně výsledků přineseme za pár okamžiků.

Úterý (16. dubna)

Před otevřením trhu reportuje výsledky největší správce na světě BlackRock, který má významný podíl v téměř každé velké firmě. Vedle BlackRocku odhalí v before-marketu výsledky Coca-Cola. Ve 13:30 reportuje výsledky další velká banka Goldman Sachs spolu s US Bancorp.

Po uzavření trhu se dočkáme výsledků společností Yahoo a Intel. Gigant Johnson & Johnson by měl výsledky reportovat rovněž během úterý.

Středa (17. dubna)

Další banky se představí ve středu. Výsledky zveřejní ve 13:00 Bank of America. Ještě o půl hodiny dříve reportuje Bank of New York Mellon, největší poskytoval custody služeb.
Po uzavření trhu budou zveřejněny výsledky American Express.

Čtvrtek (18. dubna)

Ve čtvrtek mohou investoři sledovat výsledky United Health, PepsiCo, Philip Morris International. Investiční banka Morgan Stanley reportuje v 13:15, telekomunikační společnost Verizon v 13:30.

V after-marketu pak přijdou výsledky Googlu, Microsoftu, IBM a Advanced Micro Devices.

Pátek (19. dubna)

Pozornost v pátek bude věnována před začátkem obchodování firmám General Electric, First Horizon a McDonald´s.

Lukáš Brodníček
Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.