Čtvrtek 22. dubna. Svátek má Evžénie.

Výsledková sezóna pro tento týden: výsledky budou oznamovat Komerční banka, NWR či Cisco

10.02.2014 | 10:05 0 Komentářů

Tento týden budou reportovat výsledky hospodaření hned dva tituly na pražské burze. Ve středu to bude Komerční banka a ve čtvrtek NWR. Z indexu Dow Jones 30 nás v tomto týdnu čeká jediný titul, Cisco. V Německu se můžeme těšit na výsledky Commerzbank a ThyssenKrupp.

Pondělí (10.2.)

V pondělí vyhlásí své výsledky americké společnosti Pioneer Natural Resources (PXD) a výrobce hraček Hasbro (HAS).

Úterý (11.2.)

V úterý se z amerického parketu dočkáme výsledků energetiky PG&E (PCG), dále firmy Western Union (WU), a Omnicomu (OMC).

Středa (12.2.)

Ve středu bude největší pozornost soustředěna na domácí burzu, kde své výsledky oznámí Komerční banka (BAAKOMB). V zámoří se můžeme těšit na výsledky Cisco (CSCO), výrobce grafických karet NVidia (NVDA), či společnosti MetLife (MET) a Deere (DE).

Čtvrtek (13.2.)

Ve čtvrtek se dočkáme výsledků NWR (BAANWR). V Německu pak bude vyhlašovat Commerzbank (CBK). V USA budou reportovat AIG (AIG), Avon (AVP), Pepsi (PEP), Kraft Foods (KRFT), Goodyear (GT) anebo Molson Coors Brewing (TAP).

Pátek (14.2.)

Na závěr týdne se očekává zveřejnění hospodářských výsledků ocelářské společnosti ThyssenKrupp (TKA). V zámoří oznamují Ventas (VTR) a DTE Energy (DTE).

Martin Bernat
Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.