Neděle 11. dubna. Svátek má Izabela.

Výsledková sezóna pro tento týden: reportovat bude Pegas Nonwovens a velké množství amerických firem

27.01.2014 | 09:41 0 Komentářů

Tento týden bude reportovat výsledky hospodaření hned devět titulů z třicetičlenného indexu Dow Jones. V Německu nás čekají společnosti pouze dvě, Siemens a Infineon. Na pražské burze se v pátek můžeme těšit na výsledky Pegas Nonwovens.

Pondělí (27.1.)

Největší pozornost přitáhne Apple (AAPL), který oznámí výsledky až na konci obchodního dne. Z USA dále ohlásí výsledky Caterpillar (CAT), U.S. Steel (X) a Seagate (STX).

Úterý (28.1.)

V Německu bude zveřejňovat výsledky průmyslový gigant Siemens (SIE). Z indexu DJI 30 budou reportovat hned tři společnosti a to Pfizer (PFE), AT-T (T) a E.I. du Pont (DD). Z Ameriky dále přijdou výsledky od Fordu (F), Yahoo! (YHOO), Electronic Arts (EA) a Amgenu (AMGN).

Středa (29.1.)

Nejvíce sledovanými společnostmi dne budou Boeing (BA) a Facebook (FB). Čísla představí i Qualcomm (QCOM) nebo Phillips 66 (PSX).

Čtvrtek (30.1.)

V Německu bude vyhlašovat Infineon (IFX). V USA pak budou v hledáčku investorů technologické firmy Google (GOOG) a Amazon (AMZN). Dále se můžeme těšit na Exxon Mobil (XOM), Visu (V) a 3M (MMM). Z širšího indexu S&P bude reportovat např. uhelná Peabody (BTU) a tabáková Altria (MO), dále pak Time Warner (TWC), Harley-Davidson (HOG) nebo ConocoPhillips (COP).

Pátek (31.1.)

Na závěr týdne se očekává zveřejnění hospodářských výsledků společnosti Pegas Nonwovens (BAAPEGAS). V USA se předvedou Chevron (CVX) a MasterCard (MA).

Martin Bernat
Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.