Čtvrtek 23. září. Svátek má Berta.

Trh s mědí roste

01.01.1970 | 01:00 0 Komentářů

Zajímavou růstovou situaci je možné pozorovat na trhu s mědí. Její cena od února klesla o téměř 17% a zastavila se až na 2,76 USc za libru. Následně pak trh připravil tři technické zajímavosti. Nejprve vytvoření reverzní formace 1-2-3, která sama o sobě naznačuje, že by se trh mohl vrátit k růstu. Navíc druhé dno dané formace vykázalo v porovnání s indikátorem RSI proti-trendovou divergenci, která také pomohla ceně směrem nahoru. Do třetice je aktuálně možné pozorovat cenové proražení klesající trendové linie. Trh se tedy jeví při chuti a je možné, že se podívá k ceně 3,6 USc za libru. Aktuální kontrakt s expirací v červenci se obchoduje za 3,3465 USc za libru.
Graf: Denní cena mědi v USc za libru upravená o efekt rolování (Zdroj:CSI)

NA TUTO ZPRÁVU SE MŮŽE VZTAHOVAT VYHLÁŠKA Č. 114/2006 SB., O POCTIVÉ PREZENTACI INVESTIČNÍCH DOPORUČENÍ. V TÉTO ZPRÁVĚ JE UVEDENA OSOBA, KTERÁ PRO SPOLEČNOST TUTO ZPRÁVU VYTVOŘILA NEBO PŘIPRAVILA. SPRÁVNÍM ÚŘADEM, KTERÝ NAD SPOLEČNOSTÍ VYKONÁVÁ DOZOR, JE ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA. DLE NÁZORU SPOLEČNOSTI NEEXISTUJÍ OKOLNOSTI, KTERÉ BY MOHLY NARUŠIT OBJEKTIVITU TÉTO ZPRÁVY. ODMĚNA OSOB, KTERÉ SE PODÍLELY NA TVORBĚ TÉTO ZPRÁVY, NENÍ ODVOZENA OD OBCHODŮ SPOLEČNOSTI. PŘÍPADNÝ STŘET ZÁJMŮ VE VZTAHU K TÉTO ZPRÁVĚ JE UPRAVEN VNITŘNÍMI PŘEDPISY SPOLEČNOSTI.
VÝSLEDKY MINULÉHO OBDOBÍ NEJSOU ŽÁDNOU ZÁRUKOU PRO BUDOUCÍ VÝVOJ. OBCHODOVÁNÍ NAand#160;FINANČNÍCH TRZÍCH JE RIZIKOVÉ. MOŽNOST ZTRÁTY NELZE VYLOUČIT A KAŽDÝ OBCHOD JE SPOJEN S URČITÝM RIZIKEM. DŘÍVE, NEŽ SE ROZHODNETE INVESTOVAT, SI PŘEČTĚTE POUČENÍand#160;Oand#160;RIZICÍCH.

Zdroj: Colosseum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.