Pondělí 08. března. Svátek má Gabriela.

Textilku Perry Ellis chce odkoupit společnost Randa Accessories Leather Goods LLC za 28,90 USD/akcii

03.08.2018 | 14:50 0 Komentářů

Textilku Perry Ellis chce odkoupit společnost Randa Accessories Leather Goods LLC za 28,90 USD/akcii. Vedení Perry Ellis se klaní k dodržení dohody privátního odkupu zakládajícím členem a bývalým výkonným předsedou společnosti George Feldenkreis.

Představenstvo americké textilní společnosti Perry Ellis International dnes uvedlo nové informace ohledně možné budoucí akvizice společnosti. Korporace Perry Ellis uvedla, že obdržela nezávaznou revidovanou nabídku od společnosti Randa Accessories Leather Goods LLC na koupi všech zbývajících kmenových akcií Perry Ellis za 28,90 USD za akcii.

V souladu se svými povinnostmi se společnost po konzultaci se svými nezávislými finančními a právními poradci rozhodla zahájit diskusi s Randa Accessories a umožnit jim přístup k informacím o společnosti jako součást procesu due diligence. Perry Ellis International dále uvedla, že plánuje návrh pečlivě přezkoumat a vyhodnotit.

Perry Ellis již dříve odmítla nabídku od Randa  Accessories, i přes fakt, že jejich nabídka převyšovala stávající nabídku od George Feldenkreis. Podle Perry Ellis byla dohoda se společností Randa v rozporu s nejlepšími zájmy akcionářů. Aktuálně se společnost stále straní dohodě se zakládajícím členem a bývalým výkonným předsedou společnosti George Feldenkreisem, který chce společnost koupit za 437 mil. USD. Na svých stránka dnes vedení Perry Ellis sdělilo, že se stále straní původního plánu a považuje dohodu s Feldenkreisem za nejlepší možnost.

Akcie Perry Ellis International aktuálně posilují 5,25 % na NASDAQ pod tickerem (PERY) na 29,25 USD za akcii.

Původní zpráva společnosti zde.

Zdroj: Market Watch, Perry Ellis International 

Jan Paščenko
Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.