Pátek 27. listopadu. Svátek má Xenie.

Tesla nestíhá dodávat nové vozy svým zákazníkům

30.05.2019 | 10:41 0 Komentářů

Elon Musk zaslal dopis svým zaměstnancům, který napovídá, že by Tesla skutečně mohla prolomit svůj poslední rekord v dodávkách vozu. Elon Musk v něm prozrazuje, že Tesla má za tento kvartál již přes 50 tisíc objednávek a tím i velkou šanci překročit rekord z předminulého kvartálu.

Elon Musk zaslal druhý email svým zaměstnancům z důvodu zvýšených obav ohledně rychlosti dodávek automobilů svým zákazníkům v reakci na silnou poptávku po nových vozech.

„Poptávka po našich vozech je silná a nás čeká spousta vozů, jejíchž dodání musíme dohnat, abychom tak zajistili úspěšné čtvrtletí,“ uvedl Elon Musk ve svém středečním dopisu.

Musk uvedl, že od čtvrtka bude každý druhý den hovořit s týmy z Ameriky, Asie a Evropy, aby zjistil a pochopil, co je potřeba zlepšit a urychlit tak dodávání vozů.

Pro Teslu jsou výsledky aktuálního kvartálu extrémně důležité, jelikož společnosti dochází kapitál a cena jejích akcií se drží na dvouletém minimu. Společnost již dokonce musela přistoupit k ověřování svých veškerých výdajů, aby omezila zbytečné provozní náklady.

Zdroj: Bloomberg

Tomáš Novák
Fio banka, a.s.
Prohlášení

Tomáš Novák
Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.