Čtvrtek 25. února. Svátek má Liliana.

Technika pro dnešní den: BOSSAUSD, GBP/AUD, EUR/NZD

20.06.2014 | 11:15 0 Komentářů

Měnový index amerického dolaru (BOSSA USD) se po středečním zasedání Fedu vymanil z trojúhelníkové formace a vyrazil směrem na jih. Momentálně se dokonce obchoduje pod 100denním průměrem (modře). Klesající trendová linie označená tmavou elipsou se stane podle všeho pro dolar silnou hladinou rezistence. Dokud se měnový index amerického dolaru bude držet pod touto zónou rezistence, tak má ze střednědobého hlediska tendenci oslabovat.

GBP/AUD se obchoduje v nahoru mířicím trendovém kanálu, v němž se měnový pár udržel i po včerejším testování dolní hrany kanálu. Úroveň 1,80 spolu s Fibonacciho hladinou 23,6 by se tak  mohly stát důležitými hladinami podpory, přičemž libra by mohla docílit až k Fibonacciho hladině 38,20.  Pohyb v nahoru mířicím kanálu je přirozeně korekčním pohybem výprodeje, jemuž GBP/AUD čelil od konce ledna do půlky dubna.

Měnový pár EUR/NZD se po včerejším výprodeji obchoduje v konsolidačním obdélníku, jehož směr proražení podle všeho stanoví další směr pohybu měnového páru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.