Středa 14. dubna. Svátek má Vincenc.

Studio CD Projekt Red vydalo opravný balíček pro Cyberpunk 2077 a oznámilo dva chystané dodatky

30.03.2021 | 15:07 0 Komentářů

Polské herní studio CD Projekt Red, které stojí ke konci minulého roku vydaným herním titulem Cyberpunk 2077, vydalo pro tento herní titul velký opravný balíček. Zároveň oznámilo práci na dvou herních rozšířeních.

CD Projekt Red ke včerejšímu večeru zveřejnilo opravný balíček s názvem Patch1.2 pro herní titul Cyberpunk 2077. Tento balíček by měl opravit přes 400 chyb naskrz všemi aspekty hry, zejména by měl zlepšit fungování hry na starší generaci herních konzolí. Oprava chyb ve hře je pro hru Cyberpunk a studio CD Projekt důležitým faktorem pro napravení reputace, která byla poškozena v důsledku vydání hry ve špatném technickém stavu. S opravou chyb cílí herní studio také na návrat Cyberpunku na herní obchod PS Store, kde si hru nyní hráči na konzolích Playstation nemohou hru digitálně pořídit.

Kromě toho společnost ohlásila přípravu dvou rozšíření ke hře Cyberpunk, které budou stát 10 USD (za každý dodatek). Rozšíření by také mělo být možné koupit dohromady za 14,99 USD. Dle Bloombergu je cena dodatků nízká oproti cenám rozšíření k předchozímu velkému titulu studia CD Projekt, kterým byl Zaklínač 3. Rozšíření k této hře měla hodnotu 20 USD. Bloomberg s nízkou cenou částečně spojuje dnešní pokles hodnoty akcií společnosti, které včera zaznamenaly růst vyšší než 10 % v souvislosti s vydáním opravy. Částečně však také agentura připisuje pokles sbírání zisků z prodeje akcií po včerejším růstu.

Akcie společnosti CD Projekt na Frankfurtské burze klesají o 5,73 % na 48,74 EUR.

Zdroj: Bloomberg

Matěj Švanda
Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.