Středa 23. června. Svátek má Zdeňka.

Starteepo aktualizovalo doporučení pro akcie Prabosu na „držet“ a cílovou cenu na 416 Kč

05.06.2020 | 14:02 0 Komentářů

Společnost Starteepo, která je IPO poradcem i analytikem společnosti Prabos plus, zveřejnila výroční analytickou zprávu. Analytici aktualizovali doporučení na „držet“ s roční cílovou cenou akcie 416 korun.

Analytici Starteepo vydali výroční analytickou zprávu o společnosti Prabos plus, v rámci které akcie společnosti ocenili na 416 Kč. V loňské analýze hodnotu odhadovali na 494 Kč.

„Starteepo také pro účely analýzy namodelovalo vlastní odhad hospodaření Prabosu pro další období. Společnost Prabos plus a.s. hodlá vydat své vlastní výhledy až později v průběhu roku, a to s ohledem na stávající nepřehlednou situaci na trhu související s pandemií koronaviru,“ uvádí analytická společnost.

Analytici Starteepo projektují, že v roce 2020 tržby společnosti vzrostou na 387 mil. Kč z 381 mil. Kč za rok 2019. Čistý zisk by podle nich měl klesnout na 26,1 mil. Kč z 26,5 mil. Kč.

Odkaz na kompletní výroční analýzu včetně hodnocení výsledků za rok 2019 a výhledu do dalších let naleznete v tiskové zprávě Starteepo.

Prabos dnes zároveň oznámil získání zakázky pro Policii ČR.

Akcie Prabosu (BAAPRAPM) se obchodují na trhu START Burzy cenných papírů Praha a na RM-SYSTÉMu.

Zdroj: Starteepo

Jan Tománek
Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.