Sobota 25. září. Svátek má Zlata.

START day pražské burzy: Pokyny pro úpis akcií KARO INVEST přijímáme do dnešního večera

21.10.2019 | 09:01 0 Komentářů

Druhý říjnový START day pražské burzy přinese IPO zpracovatele kůží KARO INVEST a prezentace společností, které na trh START vstoupily již dříve.

Pražská burza Start

Druhý říjnový START day: prezentace emitentů v pondělí, úpis v úterý

Druhý říjnový START day Burzy cenných papírů Praha je rozdělený na dva dny. Během dnešního dne se budou konat prezentace společností obchodovaných na trhu START (Prabos plusUDI GroupFillamentumAtomTrace a Primoco), zítra ve 12:00 bude dokončen úpis akcií společnosti KARO INVEST.

Rozhovor se zástupci společností bude od 10:00 živě vysílaný na YouTube kanálu burzy. Prostřednictvím webu Slido můžete pokládat své otázky. Naše postřehy z prezentací emitentů můžete sledovat na twitterovém účtu @Fio_investice.

Harmonogram burzovního dne "START day" pro 21. 10. 2019

Harmonogram burzovního dne „START day“ pro 21. 10. 2019

Fio banka přijímá pokyny pro úpis akcií KARO INVEST do dnešního večera

Právě IPO zpracovatele kůží KARO INVEST je hlavní událostí toho burzovního dne. Pokyny pro úpis akcií lze zadávat osobně na kterékoliv pobočce Fio banky či telefonicky prostřednictvím Dealingu na telefonu 224 346 493.

 

Zájemce o úpis akcií upozorňujeme, že Fio banka přijímá pokyny na primární úpis akcií nově vstupující společnosti KARO INVEST pouze do dnešních 22:00. Zítra bude ve 12:00 na základě vyhodnocení poptávky stanoven konečný objem emise a cena za akcii.

Podrobné informace o společnosti KARO INVEST, jejím IPO a záměrech do budoucna naleznete v našem představení, na stránkách společnosti pro investory a jejího IPO poradce, případně ve videu na YouTube.

Trh START

Trh START je nový segment pražské burzy pro malé a střední podniky, k jehož spuštění došlo v květnu 2018. Primární úpisy probíhají několikrát ročně a s akciemi se obchoduje každý měsíc prostřednictvím aukce. Další START day, na kterém proběhne aukce stávajících společností, se bude konat 13. listopadu.

Jan Tománek, Fio banka, a.s.

Jan Tománek, Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.