Pátek 21. června. Svátek má Alois.

Společnost CME oznámila plán na revizi strategických alternativ

25.03.2019 | 14:22 0 Komentářů

Představenstvo společnosti CME (CETV) společně s týmem manažerů, právních a finančních poradců započalo proces zkoumání a zhodnocení potenciálních strategických alternativ, jež má být zaměřen na maximalizaci hodnoty pro akcionáře. Alternativy tak mohou mimo jiné zahrnovat prodej části firmy nebo dokonce celé společnosti, fúzi s dalším strategickým partnerem, rekapitalizaci, nebo pokračování v dlouhodobém obchodním plánu CETV.

Představenstvo společnosti CME (CETV) společně s týmem manažerů, právních a finančních poradců započalo proces zkoumání a zhodnocení potenciálních strategických alternativ, jež má být zaměřen na maximalizaci hodnoty pro akcionáře.

Představenstvo tak vytvořilo speciální komisi, která se skládá z nezávislých manažerů. Ti budou řídit proces přezkoumání různých reálných strategických alternativ. Alternativy tak mohou mimo jiné zahrnovat prodej části firmy nebo dokonce celé společnosti, fúzi s dalším strategickým partnerem, rekapitalizaci, nebo pokračování v dlouhodobém obchodním plánu CETV. Plán revize strategických alternativ podporuje AT&T, největší akcionář firmy.

Akcie společnosti se aktuálně obchodují na pražské burze s růstem o 7,41 %.

Zdroj: Bloomberg

David Halman
Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.