Úterý 13. dubna. Svátek má Aleš.

Sója může pokračovat v propadu

01.01.1970 | 01:00 0 Komentářů

Sojové boby rostou již druhý týden poté, co se zvedla poptávka po americkém exportu kvůli zpožděným dodávkám z Brazílie. Ministerstvo zemědělství USA ohlásilo, že vývoz vzrostl o 48% na téměř 567 000 tun.
Pohled technické analýzy nabízí rezistentní úroveň ve tvaru klesající trendové linie. Zároveň se cena zespodu dotkla kulatého čísla na úrovni 1400 USc za libru. Zde může dojít k odražení ceny směrem dolů. V případě, že se tak stane, může cena klesnout přibližně na 1350 USc za libru, kde je možné pozorovat silný support.
and#160;
Graf: Denní cena sójových bobů v USc za libru neupravená o efekt rolování (Zdroj: Colosseum)

NA TUTO ZPRÁVU SE MŮŽE VZTAHOVAT VYHLÁŠKA Č. 114/2006 SB., O POCTIVÉ PREZENTACI INVESTIČNÍCH DOPORUČENÍ. V TÉTO ZPRÁVĚ JE UVEDENA OSOBA, KTERÁ PRO SPOLEČNOST TUTO ZPRÁVU VYTVOŘILA NEBO PŘIPRAVILA. SPRÁVNÍM ÚŘADEM, KTERÝ NAD SPOLEČNOSTÍ VYKONÁVÁ DOZOR, JE ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA. DLE NÁZORU SPOLEČNOSTI NEEXISTUJÍ OKOLNOSTI, KTERÉ BY MOHLY NARUŠIT OBJEKTIVITU TÉTO ZPRÁVY. ODMĚNA OSOB, KTERÉ SE PODÍLELY NA TVORBĚ TÉTO ZPRÁVY, NENÍ ODVOZENA OD OBCHODŮ SPOLEČNOSTI. PŘÍPADNÝ STŘET ZÁJMŮ VE VZTAHU K TÉTO ZPRÁVĚ JE UPRAVEN VNITŘNÍMI PŘEDPISY SPOLEČNOSTI.
VÝSLEDKY MINULÉHO OBDOBÍ NEJSOU ŽÁDNOU ZÁRUKOU PRO BUDOUCÍ VÝVOJ. OBCHODOVÁNÍ NAand#160;FINANČNÍCH TRZÍCH JE RIZIKOVÉ. MOŽNOST ZTRÁTY NELZE VYLOUČIT A KAŽDÝ OBCHOD JE SPOJEN S URČITÝM RIZIKEM. DŘÍVE, NEŽ SE ROZHODNETE INVESTOVAT, SI PŘEČTĚTE POUČENÍand#160;Oand#160;RIZICÍCH.

Zdroj: Colosseum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.