CZK/€ 24.730 -0,08%

CZK/$ 23.501 -0,37%

CZK/£ 28.829 -0,07%

CZK/CHF 24.552 +0,46%

22. 06. 2022

0 komentářů

Skupina Coloseum dnes spustila veřejnou nabídku svých akcií na trhu START

  

Společnost Coloseum Holding provozující sít pizzerií a franšízových restaurací dnes odstartovala veřejnou nabídku svých akcií na trhu START pražské burzy. Úpis potrvá do 15. července.

Bude se jednat o 425 tisíc kusů akcií, které mohou činit až 38% podíl společnosti. Od investorů chce získat minimálně 100 milionů korun, které chce využít na stabilizaci podnikání po pandemii a na zřízení franšízy italských kaváren Caffé Pascucci.

Upisovací období potrvá do 15. července. Nabídky bude možné podávat v cenovém rozpětí 246 až 304 Kč za akcii, přičemž minimální velikost objednávky bude 100 ks akcií.

„Na burzu jsme se chystali vstoupit už dříve, ale pod vlivem pandemie jsme náš záměr odložili. Jsem proto rád, že se nám konečně podařilo završit dlouhý proces čekání. Věřím, že první gastro akcie dokážou oslovit jak zkušené hráče na burze, tak drobné retailové investory, naše klienty, kteří značce Coloseum věří, chtějí přispět k jejímu dalšímu rozvoji a stát se spolumajiteli své oblíbené restaurace či kavárny,“ uvádí majitel skupiny Coloseum Jan Mužátko.

Pokyny k úpisu akcií společnosti Coloseum Holding plánujeme spustit v nejbližších dnech.

 
Zdroj : Coloseum Holding

REKLAMA

Marek Pokorný
Fio banka, a.s.
Prohlášení

Marek Pokorný
Fio banka, a.s.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.czDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.