Sobota 06. června. Svátek má Norbert.

Samsung má problémy s novým modelem Galaxy Fold

18.04.2019 | 11:52 0 Komentářů

Některé kusy modelu Galaxy Fold mají problémy s displeji. Společnost Samsung poskytla mediím několik kusů k recenzování, ale zanedlouho poté obdržela několik zpráv, ve kterých se píše, že například levá část displeje začala problikávat, anebo je permanentně vypnuta či zapnuta. Telefon se začne oficiálně prodávat 26. dubna.

Nový Samsung Galaxy Fold se některým uživatelům pokazil po jednom nebo dvou dnech požívání.

Telefon byl poskytnut pouze recenzentům, ale některé obrazovky se zdají být odpojeny a trvale vypnuty nebo zapnuty.

Někteří recenzenti, kteří se s problémy potýkají, uvedli, že před nastalými problémy sejmuly ochranný film z displeje.

Mluvčí Samsungu ve středu varoval, aby uživatelé ochranný film z displeje nesundávali.

Nicméně CNBC z telefonu který jim byl poskytnut, ochrannou fólii nesundala a displej i přesto nefunguje zcela správně. Po otevření telefonu levá strana flexibilního displeje neustále problikává.

Samsung zahájil předprodej Samsungu Galaxy Fold minulý víkend, ale rychle byl vyprodán, pravděpodobně z omezené nabídky dokud nebude zahájen maloobchodní prodej 26. dubna. Lidé, kteří si telefon objednali, nyní možná přehodnotí své rozhodnutí.

Vyjádření Samsungu

Médiím jsme poskytli omezený počet vzorku telefonu Galaxy Fold. Obdrželi jsme několik zpráv týkajících se hlavního displeje na poskytnutých telefonech. Tyto telefony osobně důkladně zkontrolujeme, abychom zjistili příčinu problému.

Samostatně, několik uživatelů ohlásilo, že sejmuli ochrannou vrstvu displeje, což způsobilo jeho následné poškození. Hlavní displej telefonu Galaxy Fold má horní ochrannou vrstvu, která je součástí displejové struktury z důvodu možného nechtěného poškrábání. Odstranění ochranné vrstvy nebo přidání lepidla na hlavní displej může způsobit jeho poškození. Postaráme se o to, aby tahle informace byla jasně doručena našim zákazníkům.

Akcie Samsungu oslabují o 3,08 %.

Tomáš Novák, Fio banka, a.s.

Tomáš Novák, Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.