Čtvrtek 16. září. Svátek má Ludmila.

Ropa patrně zamíří vzhůru

01.01.1970 | 01:00 0 Komentářů

Nedávno bylo možné pozorovat prudký pokles ropy směrem k ceně 86 USD za barel. Tento pokles byl daný cenovým proražením velkého trojúhelníku, který se formoval od července 2012. Od zmíněné ceny se ovšem trh velmi rychle vrátil zpět do trojúhelníku, aby se následně zastavil u jeho horní rezistence. Pod touto úrovní cena aktuálně konsoliduje a pravděpodobně nabírá sílu k růstovému proražení dané linie. Pokud se tak stane, je možné, že se trh podívá zpět nad 100 USD za barel.
Graf: Denní cena ropy WTI v USD za barel upravená o efekt rolování (Zdroj:CSI)

NA TUTO ZPRÁVU SE MŮŽE VZTAHOVAT VYHLÁŠKA Č. 114/2006 SB., O POCTIVÉ PREZENTACI INVESTIČNÍCH DOPORUČENÍ. V TÉTO ZPRÁVĚ JE UVEDENA OSOBA, KTERÁ PRO SPOLEČNOST TUTO ZPRÁVU VYTVOŘILA NEBO PŘIPRAVILA. SPRÁVNÍM ÚŘADEM, KTERÝ NAD SPOLEČNOSTÍ VYKONÁVÁ DOZOR, JE ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA. DLE NÁZORU SPOLEČNOSTI NEEXISTUJÍ OKOLNOSTI, KTERÉ BY MOHLY NARUŠIT OBJEKTIVITU TÉTO ZPRÁVY. ODMĚNA OSOB, KTERÉ SE PODÍLELY NA TVORBĚ TÉTO ZPRÁVY, NENÍ ODVOZENA OD OBCHODŮ SPOLEČNOSTI. PŘÍPADNÝ STŘET ZÁJMŮ VE VZTAHU K TÉTO ZPRÁVĚ JE UPRAVEN VNITŘNÍMI PŘEDPISY SPOLEČNOSTI.
VÝSLEDKY MINULÉHO OBDOBÍ NEJSOU ŽÁDNOU ZÁRUKOU PRO BUDOUCÍ VÝVOJ. OBCHODOVÁNÍ NAand#160;FINANČNÍCH TRZÍCH JE RIZIKOVÉ. MOŽNOST ZTRÁTY NELZE VYLOUČIT A KAŽDÝ OBCHOD JE SPOJEN S URČITÝM RIZIKEM. DŘÍVE, NEŽ SE ROZHODNETE INVESTOVAT, SI PŘEČTĚTE POUČENÍand#160;Oand#160;RIZICÍCH.

Zdroj: Colosseum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.