Neděle 27. září. Svátek má Jonáš.

Ranní GBP/USD – Pondělí 15.4.2019

15.04.2019 | 08:00 0 Komentářů

Aktuální, ručně vyznačené, cenové hladiny na GBP/USD pro dnešní den.

Neváhejte porovnat jejich relevantnost a funkčnost s hladinami z předešlých dnů.Jistě jste se již setkali klasickými pivoty, cenovými úrovněmi, které si dříve v dobách "analogových" vypočítávali makléři přímo na burzovním parketu. Tyto pivoty jsou vypočítávány podle určitého vzorce.Kdežto cenové úrovně, které vidíte v níže přiložených grafech, jsou vyznačeny ručně podle toho, jak se trh v minulosti již na těchto cenách choval. Proto mají delší časovou platnost než klasické pivoty. V grafu můžete vidět hlavní úroveň vyznačenou žlutou barvou, která je nejblíže aktuální ceny. Modře vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě vzestupné tendence. A jak již tušíte, červeně vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě sestupné tendence. GBP/USD – jak to bylo předchozí obchodní den
Graf GBP/USD., timeframe m15Během pátku se cena GBPUSD nacházela ve špici trojúhelníku. Hned z počátku dne cena dvakrát otestovala jeho spodní stranu a následně ve 14:30 prorazila ze špice na sever. Tento výlet nahoru jí ale moc dlouho nevydržel a páteční uzavírací cena byla velmi blízko ceny špice trojúhelníku.GBP/USD – cenové hladiny pro dnešní den
Graf GBP/USD., timeframe H1
Máme tady nový pracovní týden a toto pondělí je na fundamenty velmi skoupé. Jediná větší událost ve 14:30 bude ta, že promluví člen FEDu.
Je příznivé, že cena konečně opustila formaci trojúhelníku a může se opět na plno ukázat síla vyznačených cenových úrovní, které zatím nechávám bez úprav.


Úspěšné obchodování přejeAutor: Rudolf Munzig, BossaUPOZORNĚNÍ: Informace v tomto článku slouží pouze ke studijním účelům a v žádném případě nejde o investiční doporučení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.