Neděle 27. září. Svátek má Jonáš.

Ranní GBP/USD – Pátek 5.4.2019

05.04.2019 | 08:00 0 Komentářů

Aktuální, ručně vyznačené, cenové hladiny na GBP/USD pro dnešní den.
Neváhejte porovnat jejich relevantnost a funkčnost s hladinami z předešlých dnů.

Jistě jste se již setkali klasickými pivoty, cenovými úrovněmi, které si dříve v dobách "analogových" vypočítávali makléři přímo na burzovním parketu. Tyto pivoty jsou vypočítávány podle určitého vzorce.

Kdežto cenové úrovně, které vidíte v níže přiložených grafech, jsou vyznačeny ručně podle toho, jak se trh v minulosti již na těchto cenách choval. Proto mají delší časovou platnost než klasické pivoty. V grafu můžete vidět hlavní úroveň vyznačenou žlutou barvou, která je nejblíže aktuální ceny. Modře vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě vzestupné tendence. A jak již tušíte, červeně vyznačené úrovně jsou ceny, kterých by trh mohl dosáhnout v případě sestupné tendence.

GBP/USD – jak to bylo předchozí obchodní den
Graf GBP/USD., timeframe m15

Včerejší obchodní seance byla pro měnový pár GBP/USD docela volatilní. Cena se odrazila od střední žluté rezistenční zóny směrem na jih a urazila přibližně 130 pips.


GBP/USD – cenové hladiny pro dnešní den
Graf GBP/USD., timeframe H1

Tento pátek je opravdu nabitý fundamenty a to hlavně odpoledne až do večera fundamenty z USA  Pro GBP vyjde v 9:30 poměrně důležitý fundament Halifax House Index a ve 14:30 začnou přicházet fundamenty z USA. Pro dnešek poslouží jako hlavní žlutá úroveň linie na ceně 1,30512.


Úspěšné obchodování přeje
Autor: Rudolf Munzig, Bossa


UPOZORNĚNÍ: Informace v tomto článku slouží pouze ke studijním účelům a v žádném případě nejde o investiční doporučení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.