Neděle 05. prosince. Svátek má Jitka.

Přehled oznámených IPO za minulý týden: Sweetgreen, Com 2000, Rhodium Enterprises

02.11.2021 | 12:43 0 Komentářů

V minulém týdnu oznámil svůj záměr o vstup na burzu těžař kryptoměn, dále IT konzultant a americká síť zdravých restaurací.

Přehled oznámených IPO za minulý týden na americkém trhu
Společnost Burza: ticker
Sweetgreen Inc.
NYSE: SG
Com 2000 Inc.
Rhodium Enterprises Inc.
NASDAQ: RHDM

 Oznámené emise v týdnu od 25. do 29. října (zdroj: Bloomberg)

Sweetgreen Inc. je síť restaurací, která se zaměřuje na vybudování komunity zdravě stravujících lidí prostřednictvím poskytování těch nejkvalitnějších surovin. Společnost ve svém prospektu uvádí, že je nejrychleji rostoucí restaurací v USA z hlediska výnosů při provozu 140 restaurací ve čtrnácti státech. Více informací o emisi společnosti zde.

Com 2000 Inc. je společnost v oboru poradenství pro klienty v oblasti internetových softwarových řešení. Svou poradenskou činnost orientují na vývojářské jazyky Python, Java, dále blockchain, platby e-commerce, cloud a další služby ve spojitosti s IT. Společnost má 30 let tradici v oblasti internetového vývojářství. Více informací o emisi společnosti zde.

Rhodium Enterprises Inc. je technologická společnost zabývající se digitálními aktivy v průmyslové oblasti a těžbou bitcoinů, k čemuž využívá vlastní technologii. Nízkonákladovou a udržitelnou těžbu kryptoměny hodlá společnost docílit prostřednictvím své plně integrované platformy, jejíž základem je vlastní patentovaná technologie kapalinového chlazení. Více informací o emisi společnosti zde.

 

Zdroj: Bloomberg, Sweetgreen, Com 2000, Rhodium Enterprises

Martin Singer
Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.