Neděle 19. září. Svátek má Zita.

Představenstvo Unipetrolu změnilo kompetence svých členů

15.05.2013 | 08:58 0 Komentářů

Představenstvo společnosti Unipetrol rozhodlo o změně rozdělení kompetencí svých členů. Nové rozdělení zodpovědností souvisí s nedávnými personálními změnami v představenstvu společnosti a mělo by zajistit nový pohled na jednotlivé aktivity Unipetrolu s cílem dosáhnout lepší efektivity řízení.

Místopředseda představenstva společnosti, Piotr Wielowieyski, bude nově zodpovědný za maloobchod, přepravu paliv a produktů (společnosti BENZINA, Petrotrans, Unipetrol Doprava, dále pak logistiku, bezpečnost a ochranu životního prostředí a regulatorní rizika. Člen představenstva, Martin Durčák, do jehož kompetencí doposud spadala oblast maloobchodu, nyní zodpovídá za rafinérský segment, konkrétně společnosti Unipetrol RPA (obchodní jednotka – BU I), Paramo, Česká rafinérská a Unipetrol Slovensko. Člen představenstva Andrzej Kozłowski bude zodpovídat za strategii, investice a divestice a rozvoj projektového řízení.

V případě Unipetrolu jsou časté změny ve vedení společnosti na denním pořádku, společnost se již od roku 2011 snaží restrukturalizovat a vymanit se z čisté ztráty.

Robin Koklar, analytik, Fio banka, a.s.

Zdroj: Fio banka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.